Copywriting, správa sociálních sítí a webový design pro každého za nejlepší ceny na trhu

Potřebujete kvalitní a moderní řešení pro vaše webové stránky nebo e-shop, ale nechcete utratit obrovskou sumu peněz za drahé agentury?

Navrhnu vám cenově výhodnou kalkulaci přesně podle vašich možností.


Nabízím cenově dostupné řešení pro všechny začínající, malé a střední podnikatele.

Copywriting

Obsah webových stránek - text

Originální texty pro vaše stránky. Chcete, aby texty na vašich stránkách zaujaly ty správné oči, ale také aby byly relevantní pro vyhledávače? Umím takové texty napsat a rád to pro vás udělám. (Cena se odvíjí od rozsáhlosti textů. Jednotlivé texty do 300 slov / 250 Kč).

od 2.000 Kč

Článek na blog nebo stránky

Nezáleží na tom, o čem vaše stránky nebo blog pojednávají. Napíšu pro vás originální článek na jakékoliv téma, s využitím všech relevantních klíčových slov, s ohledem na předmět vašeho podnikání nebo záměr článku, tak aby byl lákavý nejen pro vaše zákazníky/čtenáře, ale také pro vyhledávače. (Do 300 slov / článek. Nebo dle vašich požadavků).

od 250 Kč

Popisky produktů v e-shopu

Otextuji popisky produktů ve vašem e-shopu, aby byly lákavé pro vaše zákazníky, ale i vyhledávače. I popisek produktu prodává. Vím, jak na to! (Cena se odvíjí od množství produktů).

od 150 Kč

Realizace webových stránek a e-shopů

Kompletní realizace webových stránek

Vytvořím kompletní webové stránky pro vaše podnikání, volnočasový spolek nebo třeba jako osobní prezentaci pro vaše služby. (Cena je za 1 rok využití služby).

od 6.000 Kč

Kompletní realizace jednoduchého e-shopu - START

Připravím pro vás jednoduchý e-shop, s jehož následnou správou si hravě poradíte i sami. (Cena je za 1 rok využití služby).

od 8.500 Kč

Kompletní realizace jednoduchého e-shopu - PROFI

Připravím pro vás jednoduchý e-shop, s jehož následnou správou si hravě poradíte i sami. (Cena je za 1 rok využití služby).

od 11.000 Kč

Vlastní doména

Při realizaci webových stránek nebo e-shopu, získáte vlastní doménu na první rok ZDARMA!

na 1 rok ZDARMA

Správa webových stránek, e-shopů a sociálních sítí

Kompletní realizace účtu / profilu na sociální síti (Facebook, Instagram nebo TikTok)

Založím pro vás účty na všech hlavních sociálních sítích a uvedu je do přirozeného provozu. (Cena zahrnuje založení účtu včetně vyplnění základních dat, textace úvodních informací o vašem podnikání a základní fotogalerie - Facebook + zveřejnění prvních 3 relevantních příspěvku s ohledem na vaše podnikání).

750 Kč

Kompletní správa sociálních sítí (Facebook, Instagram nebo TikTok)

V případě zájmu se postarám o správu vytvořených nebo již existujících účtů zahrnující: Minimálně 3 příspěvky týdně (text + obrázek&video), správu fotogalerie, měsíční report statistik a další služby dle vašich požadavků, jako jsou reklamní kampaně, apod. (Cena je za 1 měsíc využití služby).

od 1.000 Kč

Kompletní správa webových stránek nebo e-shopu *

Nabízím kompletní správu vašich webových stránek nebo e-shopu, tak aby 'šlapaly' na maximální obrátky. (Cena je za 1 měsíc využití služby).

od 750 Kč

Konzultace ohledně vašich stránek, e-shopu nebo podnikání *

Zvládnete základní správu vašich stránek nebo e-shopu sami, ale potřebujete se občas poradit ohledně detailů, u kterých si nejste jistí? Moje konzultace ** jsou pro vás ideální volbou. (Cena je za prvních 30 minut. Za každou další započatou půlhodinu si účtuji 100Kč).

od 300 Kč

Společně to zvládneme

Realizace webových stránek a e-shopů probíhá prostřednictvím platformy Webnode.

* Pouze u webových stránek a e-shopů, které jsem realizoval. Nebo u stránek a e-shopů realizovaných prostřednictvím platformy Webnode.

** Konzultace probíhá osobně, telefonicky nebo pomocí některé z chatovacích aplikací. Záleží na vašich preferencích.

Nejsem plátce DPH.