Realizace a správa webových stránek nebo jednoduchého e-shopu


Webové stránky


Podnikáte a potřebujete webovou prezentaci?

Webové stránky jsou v dnešní době nedílnou, troufám si tvrdit, nutnou součástí 'prezentačního portfolia' téměř každé malé firmičky. Pokud svoje stránky ještě nemáte, je nejvyšší čas to napravit a srovnat tak krok s konkurencí. Nikdy není pozdě!

Navrhnu pro vás stránky přesně podle vašich představ. Nabízím kompletní realizaci a následnou správu webových stránek pro vaše podnikání, spolek, zájmovou skupinu, ale třeba i jako vaši osobní prezentaci.

Včetně SEO optimalizace, registrace stránek do vyhledávačů (Google, Seznam a Bing) a všech relevantních katalogů s ohledem na druh vaší podnikatelské činnosti

Samozřejmostí je implementace Google Analytics a v případě zájmu i Google Ads (ale také Heureka, Online Chat a další pluginy), jejich správa a pravidelné reportování statistik.

Nevíte o čem je řeč? Nevadí, vše vám moc rád vysvětlím.


Jednoduchost, účelnost a moderní responzivní vzhled.


Chcete aby vaše stránky zaujaly nové zákazníky? Kontaktujte mě a společně vymyslíme řešení, které vám bude nejvíce vyhovovat a udělá radost i vašemu rozpočtu.

E-shop


Už dlouho přemýšlíte o vlastním e-shopu, ale platformy pro jeho tvorbu a správu jsou pro vás 'španělskou vesnicí'?

Prodáváte úžasný produkt a víte, že po něm takříkajíc "prahnou davy"? Jste vinař a hledáte další způsob, jak nabídnout vaše produkty? Jednoduše, máte produkt nebo službu kterou chcete zviditelnit a nabídnout novým zákazníkům, ale doposud jste se neodhodlali k realizaci vlastního e-shopu, protože k tomu nemáte dostatečné znalosti nebo čas?

Mám pro vás řešení a je jednodušší, než si myslíte.

Na základě vašich požadavků a nabízeného zboží či služeb vytvořím e-shop, s jehož následnou správou si hravě poradíte i sami. V případě zájmu vám však s následnou správou samozřejmě rád pomohu i nadále.


Realizace a správa e-shopu už nemohou být jednodušší. Ozvěte se mi a vytvoříme společně e-shop, který vám bude konkurence závidět, a zákazníci na něm rádi utrácet.

Společně to zvládneme

Realizace webových stránek a e-shopů probíhá prostřednictvím platformy Webnode.